You are currently viewing Miejsca na sesję ślubną w Krakowie i okolicach

Miejsca na sesję ślubną w Krakowie i okolicach

Planujesz sesję ślubną w Krakowie i okolicach? Nie wiesz, jakie miejsca wziąć pod uwagę? Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Kolorowe schody na Podgórzu

Kolorowe schody na Podgórzu to miejsce idealne na spacer, czy randkę, ale nie tylko. To również ciekawe miejsce na plener ślubny, zwłaszcza że wypisane są nich różne śmieszne cytaty. Jeden z nich pochodzi z kultowej bajki, inny jest dziełem Wisławy Szymborskiej, więc jeśli ktoś chciałby je osobiście poznać i przy okazji uwiecznić na swojej sesji ślubnej, to zdecydowanie kolorowe schody na Podgórzu są warte uwagi.

Las Wolski

Las Wolski to nasza kolejna propozycja i sprawdzi się głównie wśród osób, które pragną wykonać sesję ślubna z dala od miejskiego gwaru. W Lesie Wolskim dominuje różnorodność drzew. Jest też tutaj bardzo zielono i spokojnie, więc można nie tylko zapewnić sobie idealne warunki do sesji, ale również do odpoczynku.

Stare Miasto

Na naszej liście nie mogło zabraknąć Starego Miasta oraz wyjątkowych uliczek, jakie znajdują się w Krakowie. Każdy doświadczony fotograf ślubny Kraków zna je doskonale i wie, że bardzo łatwo jest tutaj wykonać wiele świetnych ujęć i to o każdej porze dnia i nocy. Jest to wyjątkowo zwłaszcza nocą, ponieważ nocą starówka oświetlona jest mniejszymi i większymi lampkami, które tworzą magiczny klimat.

Zakrzówek i Skałki Twardowskiego

Dla osób, które pragną zorganizować swoją sesję ślubną w miejscu, z którego rozcierają się malownicze widoki, polecamy Zakrzówek i Skałki Twardowskiego. To właśnie z niego można podziwiać panoramę na Kraków i okolicę. Do tego woda zalewu ma nietypowy, seledynowy kolor, więc również na zdjęciach wyjdzie obłędnie.

Opactwo Benedyktynów

Zaledwie 12 km od centrum Krakowa znajduje się Tyniec, a w nim Opactwo Benedyktynów. Położone jest między dwoma wapiennymi wzgórzami, które robią wrażenie. To jednak nie wszystko, ponieważ samo Opactwo, jak i okolica również daje wiele możliwości na piękne ujęcia ślubne, więc zdecydowanie warto tutaj zajrzeć.