You are currently viewing Jak zorganizować wesel na luzie – czyli przyjęcie bez spiny

Jak zorganizować wesel na luzie – czyli przyjęcie bez spiny

Marzy Ci się przyjęcie weselne na luzie, które będzie wolne od sztucznej atmosfery, czy spiny? Nie wiesz, jak je zorganizować? Nasz tekst może okazać się dla Ciebie źródłem przydatnych informacji, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Wesele na luzie – gdzie zorganizować?

Tradycyjne wesela zwykle organizowane są w drogich i wyszukanych restauracjach, zwłaszcza jeśli para marzy o eleganckim weselu. Wesele na luzie zachęca do tego, by zrezygnować z wyszukanych restauracji i postawić na miejsca bliskie natury, o sielskim klimacie, w którym każdy będzie mógł poczuć się dobrze.

 Zatem czasami dobrym wyborem może okazać się wesele bezpośrednio nad jeziorem, czy nad morzem, a innym razem idealnym wyborem może okazać się wesele w stodole, w  ulubionej restauracji, czy nawet w swoim ogrodzie. Warto pamiętać, by wybór padł na miejsce, które będzie w stanie zapewnić odpowiednią ilość miejsca dla wszystkich gości.

Wesele na luzie – o czym jeszcze należy pamiętać?

Jeśli marzy nam się wesele bez spiny, to na pewno warto unikać zapraszania osób, których praktycznie nie znamy, nie lubimy, jak również tych, przy których nie czujemy się dobrze. Wiadomo, że zwykle zapraszanie takich osób wymuszają na nas rodzice, czy dziadkowie, bo to nie wypada, by ich nie było. Jednak to nasz wielki dzień i lepiej spędzić go w towarzystwie osób, które kochamy, lubimy i cenimy. To właśnie one sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy, a my nie będziemy mieli powodów do stresu, czy nerwów. Na pewno na dobrym weselu nie może też zabraknąć muzyki i tańców, więc na etapie organizacji, warto rozejrzeć się za zespołem weselnym, czy DJ. Wybór odpowiedniej oprawy muzycznej warto dobrać do charakteru naszego przyjęcia. Jeśli to wesele w plenerze, to DJ weselny może okazać się dobrym wyborem. Jeśli zaś postawiliśmy na wesele w restauracji, czy w stodole, to na pewno zespół weselny zostanie lepiej odebrany, zwłaszcza przez starsze osoby. Dlatego wybierając coś dla siebie, warto też mieć na uwadze swoich gości weselnych, a wtedy całe przedsięwzięcie się uda.

Jeśli planujesz takie wesele na luzie w stylu slow to warto by upamiętnił je fotograf ślubny który kieruje się podobną filozofią w życiu i w pracy. Taki który ma doświadczenie i czuje klimat slow wedding.